aktuality:SDH DOBROTICE

aktuality

<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   další > | na konec >>
10.04.2011 Požár chatky

Požár chatky
Dne 10.4 2011 ve 13:43 byl vyhlášen poplach , už od hasičské zbrojnice šlo vidět o co se jedná, jednalo se o chatku rozměrech 5x5 metrů, při příjezdu na místo byla celá chatka v plamenech , na místě zasahovali 2 jednotky dobrovolných hasičů z Holešova a Dobrotic a jedna jednotka profesionálních hasičů holešov .

v sekci fotogalerie jsou fotky ze zásahu

23.03.2011 Požár travniho porostu u obce dobrotice

Požár travniho porostu u obce dobrotice
Dne 23.3.3011 byli hasiči informováni o požáru travního porostu cca. 10 x 20m u obce Dobrotice, nedaleko starého mlýna. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Holešova s jedním zásahovým vozem, ve společném výjezdu s jednotkou dobrovolných hasičů Holešov. Dále vyjeli na místo jako posily jednotky HZS z Bystřice pod Hostýnem a jednotka SDH obce Dobrotice.

Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že při nenahlášeném pálení došlo k většímu zahoření a oheň se rozšířil na další porosty a zasáhl částečně také kůlnu, která se na pozemku nacházela. Hasiči na místě po příjezdu rozvinuly dva "C" proudy a následně jednotka HZS PS Bystřice nasadila vysokotlaký proud. Po chvíli velitel zásahu nahlásil na operační středisko lokalizaci a následně i likvidaci požáru. Konečná plocha zasažená požárem byla cca. 80 x 60m. Po uhašení se všechny jednotky vrátili zpět na základnu.

Autor: Martin Horňák

02.03.2011 Požár travnaté plochy

Požár travnaté plochy
Dne 2.3.2011 v 16:01 byl vyhlášen poplach , při příjezdu na místo byl zjištěn požár travnáté plochy nad starým mlýnem v obci dobrotice. Na místě zasahovala 1. jednotka profesionálních hasičů ze stanice z holešova a dvě jednotky dobrovolných hasičů , holešov a dobrotice